Muhaylo Serebryakov: "Важливо!!! Друзі, допоможіть доопрацювати процедуру..."

Muhaylo Serebryakov в facebook:

Важливо!!! Друзі, допоможіть доопрацювати процедуру одержання водійських посвідчень без хабарів! Об этом сообщает ukrafil.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні Разом проти корупції провели круглий стіл Водійська права без хабарів виклик системі, на якому спільно з Головний сервісний центр МВС , International Development Law Organization - IDLO , Центр політико-правових реформ , експертами Реанімаційний Пакет Реформ - РПР обговорювали, як припинити корупційні схеми з купівлі водійських посвідчень. Ми хочемо, нарешті, вивести Укр ... аїну зі списку лідерів за смертністю в ДТП.

Долучайтесь! Нижче ми запропонували процедуру, яка може істотно звузити поле для зловживань на теоретичному та практичному іспитах на одержання водійського посвідчення - коментуйте

Теоретичний іспит складається за білетами, що формуються з тестових питань, розроблених Головним сервісним центром МВС та затверджених спільним наказом МВС України і Міністерство освіти і науки України .

Теоретичний іспит складається виключно відеофіксацією процесу його складання особою, синхронізовано до зображення на моніторі, з дотриманням вимог щодо рандомного випадкового порядку займання місць за компютерною технікою, неможливості втручання в хід іспиту та роботи компютерної техніки/програмного забезпечення з метою спотворення результати тестування.

Тестові питання підлягають групуванню відповідно до категорій транспортних засобів. Особі, що екзаменується можуть бути поставлені питання виключно груп, які відповідають категоріям транспортних засобів, право на керування якими вона отримує.

Тестові питання, варіанти відповідей на них не більше пяти на одне питання із зазначенням правильних відповідей, розясненнями правильних відповідей, підкріплених відповідним обґрунтуваннями та конкретними посиланнями на норми законодавства/інші офіційні джерела оприлюднюються на офіційному сайті ГСЦ МВС не пізніше ніж за три місяці до початку проведення іспитів з їх використанням. Включення до білетів тестових питань без дотримання таких вимог забороняється.

Вичерпний перелік завдань вправ іспиту з практичного керування транспортним засобом, алгоритм послідовність їх виконання, їх мінімальна та максимальна кількість, критерії їх оцінки, вимоги щодо синхронізованої аудіо- та відеофіксації подій у салоні кабіні транспортного засобу та дорожньої обстановки під час проведення іспиту, оприлюднення та зберігання записів на офіційному сайті Головного сервісного центру МВС, інші вимоги до процедури проведення іспиту затверджуються наказом МВС.Muhaylo  Serebryakov


ТОП новости

Вход

Меню пользователя