Саша Дрік: "Із 5 подань на зняття недоторканності вчора НЕ підтримали..."

Саша Дрік в facebook:

Із 5 подань на зняття недоторканності вчора НЕ підтримали САМЕ ті, що базуються на даних з е-декларацій незаконне збагачення Дейдея і мільйони незрозумілого походження Лозового. Об этом сообщает unn.in.ua со ссылкой на СМИ.

Це не співпадіння. Це продовження дискредитації е-декларацій, які вперто намагаються перетворити на нульові.

Генпрокурор Луценко кілька місяців тому прямо говорив в парламенті заплатіть податки і живіть собі спокійно. Він повторив це ще раз вчора. За законодавством справа про несплату податків ... те, що інкримінується Лозовому буде закрита, якщо такі податки будуть сплачені. Тобто ЗВІДКИ статки - вже нікого не цікавить. По суті це - узаконення цих статків, навіть якщо вони набуті корупційним або злочинним шляхом. Це і є нульова декларація.

Вчорашній фарс і абсурд в парламенті не тільки підтверджує криміналізацію парламенту, про яку я вже писала раніше, не тільки доводить, що абсолютна більшість в парламенті насправді не хоче скасовувати недоторканність попри гучні заяви і передвиборчі обіцянки інакше питання вчора було би вирішене протягом 5 хв, але й знищує ключові антикорупційні інструменти, створені протягом останніх 3 років.

Недоторканність із Лозового і Дейдея має бути знята на цьому тижні.Саша Дрік


ТОП новости

Вход

Меню пользователя