НАТО і британський спецназ на Донбасі: окупанти вигадують нові фейки

Підконтрольні РФ окупанти дивують новими вигадками на Донбасі

Представники окупаційної влади на Донбасі дивують новими вигадками про сили НАТО та британський спецназ, які нібито допомагають українським військовим. Місцеві жителі у ці байки вже не вірять. Об этом сообщает vazhno.in.ua со ссылкой на СМИ.

Підконтрольні Росії бойовики розповсюджують фейки про участь у війні міжнародних сил через місцеві засоби пропаганди, пише "Інформаційний спротив".

Зокрема, окупанти розповідають про участь у "війні української влади проти власного народу" сил НАТО, Збройних сил Німеччини та Великобританії.

"В інформаційному полі вже активно розганяються "достовірні повідомлення" про якийсь "британський спецназ, що з’явився в районі Новотошківського – Кримського". І ще про "групу фахівців бундесверу, що передають свій досвід по спалюванню посівів, обстрілу мирних поселень і руйнування інфраструктури", таким собі неназваним "українським командирам", – розповіли в "ІС".

Місцеве населення не вірить цим пропагандистських повідомленям, адже вони викликають у них лише скептицизм.

Що каже Зеленський про бойовиків та жителів окупованих територій? Під робочої поїздки на Донбас з нагоди річниці звільнення Слов’янська та Краматорська Володимир Зеленський заявив, що жителів окупованих і неокупованих територій не варто ділити на своїх і чужих, оскільки "на Донбасі живуть такі ж українці, як ми з вами, і це слід пам’ятати".

На думку президента, з жителями окупованих територій Донбасу варто увесь час говорити, "оскільки всі ми є українцями". Крім того, він зазначив, для того, щоб на сході запанував мир, офіційний Київ є готовим "робити все, що написано у мінських угодах".

Проросійських бойовиків у "ДНР" і "ЛНР" та їх ватажків український президент чітко називає "сепаратистами". Проте, до жителів регіону ці слова не мають ніякого значення.


Джерело статті: “http://24tv.ua/nato_i_britanskiy_spetsnaz_okupanti_na_donbasi_vigaduyut_novi_feyki_n1176824”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя