На Дніпропетровщині поліцейська вівчарка врятувала хлопчика, який застряг на дереві

Фото: dp.npu.gov.ua


Восьмирічний хлопчик, сидячи на дереві, настільки змерз, що вже не міг навіть говорити Об этом сообщает vremyan.in.ua со ссылкой на СМИ.У місті Кам’янське Дніпропетровської області поліцейський собака допоміг розшукати восьмирічного хлопчика, який пішов до репетитора та не повернувся додому. Про це повідомляє відділ комунікації Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області.


Як розповіли у поліції, 2 жовтня близько 22:00 за допомогою до правоохоронців звернулася 28-річна жінка. Вона повідомила, що о 15:00 її восьмирічний син пішов до репетитора, однак на навчання так і не з’явився і додому не повернувся. Жінка із знайомими намагалася самостійно розшукати дитину, але хлопчика ніде не було.


На пошуки дитини був залучений майже весь особовий склад Кам’янського відділу поліції, у тому числі, кінолог із службовою собакою Харді.Правоохоронці встановили та опитали коло спілкування родини, однак дитину ніхто не бачив.«Поліцейські разом з собакою продовжили пошуки хлопчика. Вівчарка обійшла декілька дворів і відчула слід дитини. Вона вперто повела кінолога до дерева і, ставши передніми лапами на стовбур, заскавчала. Серед гілок поліцейські ледь помітили хлопчика. Він настільки змерз, що навіть не міг говорити», — йдеться у повідомленні.


Дитині допомогли злізти з дерева та передали матері.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/na-dnipropetrovshchini-policeyska-vivcharka-vryatuvala-hlopchika-yakiy-zastryag-na-derevi-629940.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя