Розмінування біля Петрівського має початися не пізніше 13 листопада, - ОБСЄ


Розмінування в районі Петрівського Донецької області, де 9 листопада почалося розведення сил, має початися не пізніше 13 листопада

Про це заявив за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, передає "Радіо Свобода". Об этом сообщает privet-kiev.in.ua со ссылкой на СМИ.

"9 листопада сторони почали відновлене відведення сил і засобів у районі Петрівського. Представники ОРДО, зі свого боку, повідомили про його завершення того самого дня, а українська сторона — 11 листопада. СММ ОБСЄ чекає на офіційне повідомлення сторін про завершення відведення не пізніше ніж завтра. Також не пізніше, ніж завтра, в районі Петрівського мають розпочатися роботи з розмінування", — заявив Сайдік у вівторок, 12 листопада.

Сайдік додав, що на ділянці розведення в Станиці Луганській успішно тривають роботи з ремонту моста через річку Сіверський Донець, які мають завершити до кінця листопада, а на ділянці розведення в Золотому Луганської області тривають роботи з розмінування.

  • Нагадаємо, речниця представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер повідомила, що за результатами засідання в Мінську "знято всі перешкоди" для зустрічі лідерів України, Росії, Франції та Німеччини в "нормандському форматі".

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/13/rozminuvannya_bilya_petrivskogo_maye_pochatysya_ne_piznishe_13_lystopada_obsye”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя