Не панікувати: в уряді розповіли про стан здоров’я екіпажу судна "CMA CGM URAL", який прибуває з Китая в Одесу

последние новости в Украине останні новини в Україні


У членів екіпажу судна "CMA CGM URAL", який прибуває сьогодні в порт міста Одеси, немає підозри на коронавірус.

Об этом сообщает Роспрес

Про це повідомляє 13 лютого Урядовий портал.

"Зафіксовані випадки захворювання на ГРВІ. Про це офіційно повідомили представники компанії CMA CGM санітарно-карантинний підрозділ, що знаходиться у постійному контакті з судном "CMA CGM URAL". За інформацією представників компанії, вжито відповідних заходів та ведеться контроль за станом членів екіпажу", — йдеться у повідомленні.

Судно "CMA CGM URAL" вийшло з останнього порту Китаю Шекоу 16 січня і до прибуття в Україні здійснювало заходи до портів в Єгипті, Лівані, Туреччині та Румунії. Там члени екіпажу судна пройшли перевірку відповідними службами на наявність у них ознак коронавірусної інфекції. Жодної підозри не виявлено.

Урядовий портал повідомляє, що нині епідемічна ситуація на судні є благополучною.

Однак після прибуття судна всі члени екіпажу пройдуть відповідний температурний скринінг і у разі необхідності будуть скеровані в спеціальні медичні заклади.

"Будуть проведені лабораторні дослідження та тест на коронавірус. Санітарно-карантинні підрозділи МОЗ, які працюють у порту, відслідковують курс слідування зазначеного судна та володіють інформацією про стан здоров’я екіпажу", — йдеться у повідомленні.

Раніше міністр охорони здоров’я Німеччини Єнс Шпан заявив, що спалах коронавірусу COVID-19 у Китаї може спричинити дефіцит лікарських засобів у Європейському союзі.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/ne-panikuvati-v-uryadi-rozpovili-pro-stan-zdorovya-ekipazhu-sudna-cma-cgm-ural”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя